Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

FC Twente-speler Nakamura heeft werkvergunning binnen

427697 Schermafbeelding 2019 07 31 om 200240

FC Twente kan zaterdag in de openingswedstrijd van het seizoen tegen PSV beschikken over Keito Nakamura. De Japanse aanvaller heeft woensdag zijn werkvergunning gekregen.

Omdat de KNVB nog met een officiële bevestiging moet komen, wacht FC Twente nog met het bekendmaken van het nieuws. Een blije Nakamura poseerde woensdag al wel met zijn kersverse vergunning. Nakamura is al twee weken in Nederland, maar omdat hij geen werkvergunning had was hij niet speelgerechtigd.

Wedstrijdritme
De 19-jarige is door FC Twente voor twee seizoenen gehuurd van Gamba Osaka. De kans is groot dat hij zaterdag in de openingswedstrijd tegen PSV meteen in de wedstrijdselectie zit. Omdat de competitie in Japan nog doorliep heeft hij in elk geval wedstrijdminuten in de benen.

FC Twente hoopt ook snel alle benodigde papieren binnen te hebben voor Giorgi Aburjania. De Georgiër wacht ook al twee weken op een werkvergunning.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: FC Twente
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.