Twente Milieu maakt op deze manier reclame voor de glasbak. Het is overigens niet de bedoeling dat bezoekers van de Twentse horeca hun Amsterdammertje direct in de glasbak dumpen. Maar wat extra aandacht voor die glasbak, dat mag wel, vindt Twente Milieu.
BeterWant de inzameling van oud glas in Twente kan wel wat extra aandacht gebruiken. Het gaat niet slecht, maar eigenlijk moet het nog wat beter. De bij Twente Milieu aangesloten gemeenten halen namelijk de landelijke norm nog niet, die stelt dat 90% van het glas ingezameld moet worden.
EindeloosOok Grolsch heeft voordeel bij inzameling van oud glas, want daarvan kan nieuwe verpakkingsglas gemaakt worden. Glas kan eindeloos worden hergebruikt, zonder dat de kwaliteit ervan verloren gaat , zegt Twente Milieu.
DuurzaamMet de reclame voor de glasbak profileert de brouwer zich daarnaast opnieuw als duurzaam bedrijf. Onlangs speelde Grolsch zich in de kijker met een nieuw kratje voor haar merk Kornuit, dat geheel uit oud kunststof is gemaakt.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede - foto: Twente Milieu