Het dealerschap van Kroep voor Bang & Olufsen werd twee jaar geleden beëindigd. Hij is een eenmanszaak begonnen, Kroep Audiovisie. Op de website presenteert hij zich onder andere als Bang & Olufsen-specialist. Dat laatste had hij niet moeten doen, vindt de directie van het exclusieve merk. Verkoopdirecteur voor de Benelux, Inge Caron: Bang & Olufsen is een eigen merknaam die je niet zonder toestemming mag gebruiken.
Zeventien jaar
Kroep mag zich volgens haar evenmin B&O-specialist noemen. Het dealerschap is beëindigd. Dan beschik je niet meer over de meest actuele kennis die wij van onze dealers eisen."
Joost Kroep snapt niet waarom hij zich geen B&O-specialist zou mogen noemen. Ik heb het merk 17 jaar gevoerd. Die kennis is niet in een keer weg als het dealerschap eindigt.
Inge Caron gaat ervan uit dat partijen er onderling uitkomen. Joost Kroep wil de zaak niet op de spits drijven. Als ze er zoveel problemen mee hebben, dan pas ik mijn website aan.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Wikimedia.