Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Aldi in Enschede heropent met nieuwe formule

263943 aldi enschede

De Aldi aan de Haaksbergerstraat in Enschede gaat op woensdagochtend 10 mei weer open. Het pand tegenover de Zuiderspoorflat is de afgelopen maanden volledig nieuw opgebouwd.

De nieuwe vestiging opent met een nieuwe winkelformule. De nadruk ligt nu op verse producten: brood, vlees, vis, groente en fruit, kant-en-klaarmaaltijden en verse sappen. Er komt een bakstraat met vers afgebakken broodjes en een broodsnijmachine die klanten zelf kunnen bedienen.

Opening
Tijdens de nieuwbouw en tot aan de heropening is de Aldi tijdelijk gevestigd in het voormalige tuincentrum Groenrijk aan de Industriestraat, de parallelweg van de Zuiderval.

De opening van de nieuwe vestiging aan de Haaksbergerstraat wordt 's ochtends om 8.00 uur verricht door wethouder Patrick Welman en wordt opgeluisterd met de aanwezigheid van een foodtruck.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Emiel Muijderman.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.