Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Geen hapjes Van der Laan bij jubileumrevue FC Twente

86507 fctwente

Door het aftreden van Aldo van der Laan als voorzitter van FC Twente zit de club tijdens De Grote FC Twente Crisis Jubileum Revue nu zonder hapjes. Van der Laan is eigenaar van Zwanenberg Food Group die Twentse tapa’s zouden leveren voor de Crisis Revue. Nu hij weg is, zijn ook de beloofde hapjes verdwenen. Dat meldt producent van het jubileumrevue Gerard Cornelisse.

Van andere bedrijven heeft de organisatie inmiddels toezeggingen gekregen voor de levering van kaas, worst en andere lekkernijen. Wel wordt er nog steeds gezocht naar vrijwilligers die kunnen helpen bij de catering. Er worden negen voorstellingen gegeven van 2 t/m 12 december in Go Planet in Enschede. Kaarten zijn nog steeds te koop.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.