Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente Vrouwen uitgeschakeld in Champions League

84767 fcbtwe

Het vrouwenteam van FC Twente is er woensdagavond niet in geslaagd om de kwartfinale van de Uefa Women's Champions League te bereiken. De ploeg uit Enschede moest met minimaal 1 doelpunt verschil winnen van de vrouwen van FC Barcelona, maar werd in Spanje verslagen met 1-0.

Doelpuntenmaakster voor FC Barcelona was net als vorige week Olga García. In de vijfentwintigste minuut liet ze de bal via de onderkant van de lat achter keeper Ubachs in het goal verdwijnen. In de tweede helft schoot Barcelona-speelster Melanie nog van grote afstand tegen de paal en een afstandschot van Stefanie van der Gragt belandde op de lat. De stand bleef dus 1-0, waardoor FC Twente Vrouwen uit de Champions League ligt.

Foto: Twitter/@FCTwente
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.