Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

App-ontwikkelaar RingCredible strijkt neer in Enschede

38095 ringcredibleiphone 470x352

App-ontwikkelaar RingCredible heeft zijn Europese hoofdkantoor gevestigd in Enschede. Het bedrijf heeft van de Provincie Overijssel en investeringsmaatschappij PPM Oost twee miljoen euro gekregen voor verdere groei. Vrijdagochtend werd het nieuwe kantoor in The Gallery op de campus van de UT geopend.

RingCredible wil de investering gebruiken om een applicatie op technisch gebied door te ontwikkelen. Met de app kunnen gebruikers tegen een zeer laag tarief bellen. Het bedrijf ziet hiermee vooral kansen in het internationale telecomverkeer.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.