ALMELO – Heracles Almelo speelt zaterdag om 16.30 uur in Erve Asito tegen laagvlieger VVV-Venlo. De scheidsrechter is Björn Kuipers uit Oldenzaal.
Heracles staat na dertig wedstrijden op de achtste plaats in de eredivisie met 39 punten. Vier clubs - FC Twente, Heerenveen, Sparta en Fortuna - volgen op twee punten.
Met 22 punten is VVV de nummer zeventien in de stand. VVV verloor de laatste elf wedstrijden op rij. VVV won voor het laatst op 27 januari, met 4-1 van Vitesse. De laatste uitzege van VVV was op 24 januari, 0-1 bij FC Twente. Heracles pakte uit de laatste 7 wedstrijden 11 punten.
Eerder dit seizoen verloor Heracles in Venlo met 3-2 van VVV. Silvester van der Water en Rai Vloet (penalty) scoorden voor de Almeloërs. Arias, Van Crooy en Giakoumakis maakten de goals voor VVV. Bij Heracles stond Koen Bucker op doel.