Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Wierden

IJsclub Wierden op 1,5 meter

2021020601 wierden ijsbaan
Voorbereidingen ijsbaan Wierden
Beeld: Twente FM

WIERDEN - De voorbereidingen zijn op de ijsbaan van de Wierdense IJsclub in volle gang.


De ijsclub verwacht snel open te gaan ondanks de corona maatregelen die gelden. De club heeft daarvoor anderhalf meter plekken gecreëerd om de schaatsen onder te binden. Inmiddels is er toestemming van de gemeente Wierden.

Er kunnen maximaal 67 mensen tegelijk op de baan om coronaproof te zijn aldus Jeroen Spaans zaterdagavond op Twente FM.

Wierden maakt gebruik van een skeelerbaan. Toegang tot de ijsbaan zal waar mogelijk worden gedaan via een inschrijfsysteem die voor leden en donateurs toegankelijk zal zijn. Langs de baan kijken is ook uitgesloten.

Spaans verwacht woensdag open te gaan. "Dinsdag zou ook kunnen maar dan is de verwachting te hoog", aldus de ijsmeester uit Wierden.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.