Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
Twente FM logo

Sleutelprins opent collegevergadering in gemeente Tubbergen: 'Dat is heel bijzonder'

Traditiegetrouw opent en leidt de sleutelprins de collegevergadering van de gemeente Tubbergen tijdens carnaval. Dit jaar is dat de prins van de Kroesmennekes, Jean-Paul Thöni. Burgemeester Anko Postma staat met alle liefde zijn plaats af tijdens de carnavalsperiode. "Ik heb al het vertrouwen dat hij de vergadering goed kan leiden", vertelt Postma.

In het teken van carnaval heeft de sleutelprins van dit jaar de bijzondere eer gekregen om de wekelijkse collegevergadering te openen én te leiden. Met zijn kenmerkende steek en kleurrijke kledij neemt hij plaats aan het hoofd van de tafel, waar hij met een grote glimlach de vergadering begint met een toespraak.

Drukke agenda

Tussen alle voorbereiding door heeft de prins van Kroesmennekes uit Fleringen, een gaatje in zijn drukke, maar leuke agenda gevonden om de collegevergadering te openen. "Dat het gaat over carnaval en vooral over mijn sleuteldorp Fleringen is heel bijzonder”, vertelt Thöni.

“Als iets verbindend is dan is dat wel carnaval”

De burgemeester van Tubbergen viert zijn tweede carnaval dit jaar. Hij merkte al snel de voordelen van het populaire feest in zijn gemeente. "Politiek is het verbinden van mensen, groepen en partijen; als er iets is dat verbindt, dan is dat wel carnaval", benadrukt Postma.

  • 20250204 NWS Collegevergadering Tubbergen carnaval 20250204 foto D250204 T111442 NR5
    Iedereen luistert aandachtig naar de mooie woorden van de sleutelprins
    Beeld: Joury Willemsen
  • 20250204 NWS Collegevergadering Tubbergen carnaval 20250204 foto D250204 T111341 NR5
    Iedereen luistert aandachtig naar de mooie woorden van de sleutelprins
    Beeld: Joury Willemsen
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.