Bij een ernstig ongeluk op de Klein Boekelerveldweg in Enschede is donderdag aan het eind van de middag een automobilist gewond geraakt. Het voertuig moest worden opengeknipt om de bestuurder uit de auto te krijgen. De persoon is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder van een andere auto is aangehouden.
Volgens getuigen kwamen de twee auto's met elkaar in botsing. Eén van de auto's slingerde de sloot in na de klap. De brandweer moest eraan te pas komen om meerdere inzittenden uit die auto te bevrijden.
De bestuurder van de andere auto is door de politie aangehouden voor verder onderzoek, onduidelijk is waarom. De Klein Boekelerveldweg is volledig afgesloten voor het verkeer voor onderzoek naar de toedracht van de aanrijding.